E-raamatud “Müügistrateegia spikker + harjutuste kogumik”

 17.90

Iga ettevõtja alustab tegutsemist optimistlikult – sul on hea idee, millest on saanud suurepärane teenus või toode, mida kliendid kõik peaksid tormama ostma. 

Toode sisaldab 2 e-raamatut “Müügistrateegia spikker” ja “Harjutused”.

E-raamatut “Müügigistrateegia spikker”  sisaldab:

    • Ettevõtte põhiväärtuste kaardistamine ja müügiargumendi tuvastamine;
    • Persoona loomine;
    • Oma unikaalse müügipakkumise loomine;
    • Konkurentidest eristumine;
    • Müügistrateegia igapäevane rakendamine.

E-raamat “Müügistrateegia harjutused” sisaldab 4 praktilist harjutust ja juhendit müügistrateegia loomiseks.

E-raamatud on pdf formaadis, kokku “Müügistrateegia spikker” 27 lehekülge  ja “Harjutused” 16 lehekülge.

E-raamatud on allalaetav peale ostu sooritamist. Juhul kui tekib tehniline tõrge allalaadimisel, siis palun kirjuta info@hakkanettevotjaks.ee

 

Kirjeldus

E-raamatu autorid

Katrin Vilimaa-Otsing 

www.turunduskoolitus.ee

Katrin on turunduses tegev olnud juba 2010. aastast. Selle aja sisse on mahtunud töö nii meedia- kui loovagentuurides ja koostööd on tehtud nii suurte, väikeste, rahvusvaheliste kui ka kohalike klientidega.

Juba mõned aastad pakub Katrin turundusteenuseid ja – koolitusi oma ettevõtte alt ning tegeleb aktiivselt lisaks turundusele ka ettevõtluse ning investeerimise teemadega.

Oskuste poolest Katrin eriti tugev digiturunduses ja tänu informaatika õpingutele on ta kõva käsi ka keerukamate tehniliste seadistuste vallas – tema teab kuidas teha nii, et kui midagi ostukorvi lisasid, siis meelitavad reklaamid sind ostu lõpule viima erinevates kanalites.

Kristi Saare 

www.kristiinvesteerib.ee

Kristi on tegelenud investeerimise populariseerimise ja ettevõtlusega alates aastast 2012. Selle aja sisse on jäänud suurte (interneti)kogukondade üles ehitamine ja haldamine, kontakt meediaga, blogide ning podcastide kaudu tuhandete inimestega suhtlemine nii kirjas kui kõnes.

Kristil on oma koolitusettevõte, mille kaudu ta nõustab väikeinvestoreid ja -ettevõtjaid, korraldab individuaal- ja grupikoolitusi. Kristit kõidavadki kõige rohkem numbrid, inimesed ja keerulised küsimused – kuidas panna mõni projekt või ettevõte hästi toimima?