E-raamat “Kuidas alustada äri algkapitalita”

 9.90

Mida teha olukorras, kus alustav ettevõtja on tulnud suurepärasele äriideele, tal on tugev tahe ettevõtlusega alustamiseks kuid raha napib?

E-raamat “Kuidas alustada äri algkapitalita” on kokku koondanud kasulikud ja vajalikud soovitused ettevõtlusega alustamiseks olukorras, kus rahalisi vahendeid selleks ei ole. E-raamat on praktiline abivahend ettevõtlusega alustamiseks või oma väikeettevõttes juhtimisotsuste tegemiseks. 

E-raamat sisaldab järgmiseid teemasid:

  1. Ettevõtja roll ettevõtluses;
  2. Äriidee valik ja testimine;
  3. Ettevõtlusvormide võrdlus – ettevõtluskonto, FIE ja osaühing;
  4. Soovitused taskukohasteks turundusideedeks ja juhtimiseks;
  5. Äriidee rahastamine olukorras, kus raha ei ole.

Tutvu täpsemalt peatükkide sisuga allpool olevast galeriist.

E-raamatus on 41 lehekülge (A4) ja on avatav pdf formaadis. E-raamatut on võimalik alla laadida 30 päeva jooksul 2 korda. E-raamatut täiendatakse jooksvalt, ostjatele saadetakse täiendatud e-raamat tasuta.

Kui allalaadimine ebaõnnestub mingil põhjusel, siis palun võta ühendust info@eneseareng.ee või telefonil +372 52 77 045, Sirle Truuts

Sooduskoodiga (kupong) ERAAMAT kehtib paberraamatu ostjale “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt” -15% soodustus (hind 16,60 EUR, täishind 19,50 EUR). Kasuta kupongi toote ostul!

 

Kirjeldus

Raamatu autoriks on Sirle Truuts, kes igapäevaselt tegutseb ettevõtluskoolitaja ja -mentorina.

Töökogemus

Lisaks omab 10-aastast kogemust ettevõtete panganduses, millest 6 aastat väikeste ja keskmiste ettevõtete osakonna juhina (müügijuht). Ettevõtluskogemus alates 2008.a. Esialgu raamatupidamisteenuste pakkumine, alates 2016.a. ettevõtluskoolitused.

Haridus

Sirle omab kõrgharidust nii õigusteaduses (äriõigus) ja ärijuhtimises. Läbinud täiendkoolitusena 4-aastase enesearengu programmi Holistika Instituudis.

Sirle on ettevõtlusportaali www.hakkanettevotjaks.ee looja ja raamatuEttevõtjaks palgatöö kõrvaltautor. 

Sooduskoodiga (kupong) ERAAMAT kehtib paberraamatu ostjale “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt” -15% soodustus (hind 16,60 EUR, täishind 19,50 EUR). Kasuta kupongi toote ostul.

Rohkem infot autori, Sirle Truuts kohta, SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga