Äriplaani koostamine

Otsid äriplaani koostajat?

Edukas äriplaan on võimalikult objektiivne. Sageli saavad äriplaanid negatiivse rahastusotsuse just seetõttu, et äriplaanides toodud info on liiga üldiselt ja subjektiivselt sõnastatud. 

Olen koostanud, hinnanud ja analüüsinud äriplaane alates 2008. aasta, kui alustasin tööd ettevõtete panganduses ja alustasin eraettevõtjana äriplaanide koostamisega.

Äriplaani koostamine toimub järgmiselt:

1. Saada oma sooviavaldus äriplaani koostamiseks e-mailile;

2. Võtan Sinuga ühendust ja lepime kokku konsultatsiooniaja (kohtumine, telefonikõne);

3.Enne koostöö alustamist sõlmime koostöölepingu, mis reguleerib vastastikkuseid kohustusi, õigusi ja tähtaegu;

4.Töötan 100% ettemaksuga ja äriplaani eest makstav tasu ei sõltu rahastusotsusest (juhul kui äriplaani koostamise eesmärk on taotleda rahastust nt pangast, Eesti Töötukassast, EASist vms).

5. Edukas äriplaan valmib konsultandi ja äriidee autori ehk ettevõtja koostöös. Seega ole valmis aktiivseks koostööks ja info vahetamiseks;

6. Juhul kui Sul on osa äriplaan juba valmis ja soovid tellida vaid mõnda peatükki (nt ärikeskkonna analüüs, turundusplaan vms), siis on ka erikokkuleppel see võimalik.

7. Juhul kui oled juba koostanud äriplaani, kuid soovid sellele tagasisidet / täiendusi, siis võta julgelt ühendust.

 

Äriplaani koostaja: Sirle Truuts

Kontakt info@eneseareng.ee

***

Kogemus SIIN ja hinnakiri SIIN

Kui soovid koostada äriplaani ise, siis tutvu käesolevas ettevõtlusportaalis kategooriaga “Äriplaani koostamine“, kus leiad erinevaid artikleid ja soovitusi äriplaani koostamiseks.

Enesearengu Koolitused OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.