Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Seminar “Turundus sotsiaalmeedias”

aprill 17, 2019 @ 18:00 - 21:00

€45
 Töötuba “Turundus sotsiaalmeedias”  on Sulle, kui …
  • Sa soovid jõuda klientideni sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram);
  • Soovid koostada tegevusplaani edukaks turundamiseks sotsiaalmeedias.

Töötuba on praktiline, seega too kaasa enda arvuti, et teha kaasa praktilised harjutused.

Teemad:

  • Sisu loomise põhimõtted sotsiaalmeedias (tekstid, kujundus, pildid);
  • Reklaami analüüs sotsiaalmeedias (Facebookis/Instagrammis postitamise sihtrühmad, kampaaniad, kellaajad jms);
  • Prakiline ülesanne – igaühel on võimalik analüüsida oma sotsiaalmeedia kontosid ja koostada tegevusplaan edaspidiseks. Juhul kui puuduvad veel sotsiaalmeedia kontod, siis on võimalik ka teha endale märkmed (koos linkidega), mida hiljem kasutada ja teha praktiline harjutus läbi kellegi teise lehe näitel.

Koolitaja: Katrin Vilimaa-Otsing

Ülikoolis õppis Katrin informaatikat, mis andis suurepärase põhja orienteerumaks aina tehnilisemaks muutuvas digiturunduse maailmas. Katrin on turundusega tegelenud juba üle 8 aasta. Sellest ca 6 aastat nii meedia- kui ka loovagentuurides, mis andis suure kogemuse nii väikeste, suurte, kohalike kui ka rahvusvaheliste klientidega erinevatest valdkondadest. Ta on koostööd teinud brändidega nagu näiteks Colgate-Palmolive, Kalev, Elisa, Telia, A le coq.

Ca 2 aastat on Katrin pakkunud turundusteenuseid  ja koolitusi oma ettevõtte alt. Peamisteks klientideks on olnud näiteks Tallinna teletorn, Kinnisvarabüroo Uus Maa, Rocca ja Kristiine keskused, Valio Eesti ja paljud teised.

Tänasel päeval teeb ta oma tööd tõelise pühendumusega ja hoiab end muudatustega pidevalt kursis osaledes erinevatel koolitustel ning samuti on läbinud mitmeid setifitseerimisprogrammid. Hiljuti lõpetas näiteks Tallinna Majanduskoolis majandusarvestuse ja finantsjuhtimise kursuse, et turundustegevusi ettevõtte finantsidega paremini siduda. Tutvu diplomitega SIIT

Info ja registreerimine hiljemalt: 10. aprill 2019.a.

Tasu: 45 EUR (soodushind 40 EUR kui oled osalenud Enesearengu Koolitused OÜ poolt korraldatud ja Katrini poolt läbiviidud töötubades perioodil 2018-2019). 

Töötoas osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel Sulle edastatud arve tasumine Enesearengu Koolitused OÜ arveldusarvele nr EE222200221066104088 (Swedbank)  (arve number või osaleja ees- ja perekonnanimi ja makse teostaja nimi kui osaleja ja makse teostaja ei ole sama isik).

Tühistamise ja osalemistasu tagastamise tingimused:

  • Osalustasu ei kuulu tagastamisele juhul kui koolitusel osalemise tühistamise soov esitatakse alates 11. aprill 2019.a.
  • Osalustasu kuulub tagastamisele 50% ulatuses kui osalemise tühistus tehakse enne 10. aprill 2019.a. (kaasaarvatud)

Kohtade arv piiratud!

Enesearengu Koolitused OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner!

Details

Date:
aprill 17, 2019
Time:
18:00 - 21:00
Cost:
€45
Event Tags:

Organizer

Sirle Truuts
Phone:
+372 52 77 045
Email:
info@eneseareng.ee
Website:
www.hakkanettevotjaks.ee

Venue

Holistika Instituut koolitusruumid
Endla tn 15, 4 korrus
Tallinn, Estonia
+ Google Map