Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

 • Sündmus event on möödas

Ettevõtluskonverents 2019 “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt”

mai 18 @ 10:00 - 17:00

€69

“Mul on üks unistus …” Martin Luther King

Viimaste uuringute kohaselt umbes 52% eestlastest unistab ettevõtlusega alustamisest. Suured muutused saavad alguse väikestest sammudest. Üheks võimaluseks on alustada ettevõtlusega palgatöö kõrvalt.

Ettevõtluskonverents 2019 “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt” fookuses on:

 • ettevõtja – kuidas toime tulla ettevõtlusega seotud hirmudega, märgata ettevõtlikkust ja muuta see tulemuseks.
 • klient – kuidas märgata ärivõimalusi, mõista kliendi vajadusi ja luua toode mille eest on ta valmis maksma.
 • toode/teenus – lahenduste loomise väljakutsed ja võimalused. Kuidas alustada äri Amazonis palgatöö kõrvalt?
 • raha – kuidas luua raha läbi ettevõtluse või kaasata seda pankadelt, investoritelt või fondidelt.
 • innovatsioon – vaatame tuleviku trende turunduses ja ettevõtluses läbi idufirmade.

Kas ettevõtluskonverents on ainult alustavatele ettevõtjatele? Konverentsile on oodatud kõik ettevõtjad ja ettevõtlikud, kuna esinejate kogemused annavad kindlasti ideid nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele ettevõtjatele. Ettevõtlus on pidevate uute alguste ja lõputu enesearengu protsess 😉

Konverentsi meediakajastused:

Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt? Mais toimuv konverents õpetab kuidas seda teha” (Telegram, 16.04.2019.a.)


Konverentsi “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt” programm


10.00 – 10.10 Avasõnad 

Sirle Truuts, konverentsi moderaator ja korraldaja

Minu nimi on Sirle Truuts ja olen ettevõtluskoolitaja, mentor ja ettevõtlusportaali www.hakkaneettevotjaks.ee looja.  Käesoleva ettevõtluskonverentsi eesmärk on toetada ettevõtlikkust, inspiratsiooni ja julgust ettevõtlusega alustamiseks.

Olen tänulik Sinu osalemise eest!10.10 – 11.10 “Kuidas muuta ettevõtlikkus tulemuseks?”

Esineja: Roland Tokko

Roland on üks keskmine eesti noormees, kes ei teadnud pikka aega, mida ta elult soovib: kelleks ta saada tahab ja mis tee valida. Viimased 10 aastat on ta aga pühendunult tegelenud enesearenguga ja teinud suuri muudatusi igas eluvaldkonnas. Tänu sellele elab Roland praegu just sellist elu, mis ta on ise valinud ja mis teda kõige õnnelikumaks teeb. Ta on laulja, inspireerivate ja õpetlike laulude looja, kirjanik, koolitaja, rahvusvaheliselt hinnatud turundusstrateeg ning suure missiooniga ettevõtja. Ühtlasi aitab ta teistelgi inimestel välja tuua oma tegeliku potentsiaali ja inspireerib neid elama unistuste elu. Roland on Edu Akadeemia idee autor.


11.15 – 12.00 “Eksportiv väikeettevõtja – unistus või reaalsus?”

Esineja: Teet Torim

Teet Torim on üks ettevõtte Boost Yourself’ i asutajatest. Idee peale tuli Teet siis, kui ta leidis, et vaatamata kohvi tarbimisele polnud tal päeva lõpuks mitte grammigi energiat järel. Ta tegi otsuse muuta elu paremuse poole ja lõi ettevõte nimega Boost Yourself. Boost Yourself pakub võimalust rikastada oma igapäevaelu menüüd, parandades nii tervist kui ka oma tuju. Boost Yourselfi peamisteks turgudeks on täna pea kõik inglisekeelsed riigid – UK, Iirimaa, Kanada, USA – kokku tarnitakse ligi 40 erinevasse riiki. 12.05 – 12.50 “Asukohavaba äri võimalikkusest Amazoni näitel”

Esineja: Egle Raadik-Gonchev

Egle on müünud Amazonis ligi 2 aastat ja katsetanud selle jooksul läbi kategooriad sprodist kuni rõivasteni. Hetkel toimetab koos abikaasa Ivaniga umbes 10-tootelise portfelliga. Konverentsil jagab ta nippe, kuidas luua asukohavaba äri Amazoni abil, kuidas  toodet nutikalt eristada, et kindlustada oma tagalat kopsaka kasumi teenimisel.


12.50 – 13.15 kohvi-, tee- ja suhtlemise paus


13.15 – 14.15 “Turunduse olulisus ja trendid mikroettevõttes”

Esineja: Andrus Kiisküla

Andrus on praktkikuna loonud keerukaid täpselt sihitud digikampaaniaid, koolitanud gruppe ja üks ühele konsulteerinud eri suurusega organisatsioone. Tema suurim fookus on viimased 10 aastat olnud sotsiaalmeedia.Tema teadmised on oma strateegias töösse pannud nii väikesed MTÜd, mitmed e-poed kui ka Euroopa Komisjoni Eesti esindus, turismiettevõtted, avaliku sektori asutused, kinnisvaraarendajad, tööstuslikud droonitootjad, suure telekomini välja. Igapäevaselt veab Andrus Äripäeva digiturundust, mille fookuses on selged eesmärgid ning mõõdetavad, vajadusel kiirelt muudetavad ja tulemusi toovad protsessid. Rohkem infot Andruse blogist


14.20 -15.05 “Äri rahastamise edutegurid”

Esineja: Merike Mätas

Merike tegutseb EAS-is (Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus) mentorina. Lisaks on tal turunduskogemus Pepsi Cola General Bottlers turundusjuhina, Mahekaup brändi turuletoomina ja turul hoidmine. Mandatum Life eventmarketing, Varahalduskliendibaasi suurendamine läbi personaalse turundustegevuse.  Ta on elanud ja äritegevust õppinud Hiinas, Hispaanias. Omanud ettevõtet Soomes ja Lätis koos kohalike partneritega. Igapäevaselt töötab suurklientide käibekapitali juhtimisega. On hoidnud oma ettevõtet elavana 10 aastat kasutamata laenutooteid.


15.10 – 16.00 “Külluse psühholoogia”

Esineja: Katrin Alujev

Katrin õppis EBSis rahvusvahelise ärijuhtimist ning töötas pea 20 aastat personali- ja kvaliteedijuhina. Põhitöö kõrvalt viis Katrin juba 2001 aastast alates läbi ka erinevaid koolitusi. 4 aastat tagasi tegi ta kannapöörde, lõi oma praksise ning hakkas endale tööandjaks. See kannapööre inspireeris teda uurima lähemalt külluse psühholoogilisi tagamaid, et mõista paremini ennast ja kõrvaldada endas peituvad mõttemustrid mis takistavad ärilist edukust. 2018 aastal ilmus Katrinil esimene raamat “Elamise kergus”. Rohkem infot Katrini kohta SIIT


16.00 – 16.45 “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt”

Esineja: Sirle Truuts

Sirle on ettevõtluskoolitaja ja mentor, kes asutas oma esimese ettevõtte 2008. aastal palgatöö kõrvalt majanduskriisi tingimustes. Esimene kokkupuude ettevõtjatega oli 1999. aastal, kui töötas väikeses õigusbüroos juristina, müüs ettevõtjatele äriühinguid ning aitas teha muid Äriregistri toiminguid. Lisaks on töötanud 10 aastat ettevõtete panganduse osakonnas, juhtides 6 aastat väikeste ja keskmiste ettevõtete osakonda. Ettevõtluskoolitaja ja mentorina lähtub ta ennekõike ettevõtjast ja seejärel alles äriideest. Lisaks ilmub hiljemalt 18. mai 2019.a. tema autobiograafiline ettevõtlusraamat “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt”. Tutvu raamatuga ja esita eeltellimus SIIT


16.45-17.00  Päeva lõpetamine


 

Konverentsi hind: 69 EUR 

*Soodushind kehtib kuni 12.05.2019.a. 

Jälgi sündmust Facebookis 

Kõik osalejad saavad tasuta kingituseks e-raamatu “Ettevõtlusega alustamise ABC“, mis sisaldab detailset juhendit ettevõtlusega alustamiseks. E-raamat edastatakse osalejatele peale konverentsi toimumist.


Telli ettevõtlusraamat “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt”

Soodushind 15,90 EUR*

Raamat ilmub mai 2019.a. Autor Sirle Truuts. Tutvu raamatuga SIIT

*Soodishind kehtib konverentsil osalejale.


Osalemise ja tühistamise tingimused

 • Palun teatada mitteosalemisest kirjalikult info@eneseareng.ee vähemalt 20 tööpäeva enne konverentsi toimumist.
  Sellisel juhul kuulub osalustasu tagastamisele või tühistan veel tasumata arve.
 • Kui teatate mitteosalemisest 10-19 tööpäeva enne konverentsi toimumist, kuulub tasumisele 50% väljastatud arve maksumusest.
 • Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, siis kuulub 100% arvest tasumisele.
 • Ostetud piletit võib osaleja edasi kinkida või müüa, teatades osaleja nime muutusest korraldajale vähemalt 2 tööpäeva enne konverentsi toimumist e-mailile info@eneseareng.ee

Muu informatsioon

 • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste (sh seminarid) turundamiseks.
 • Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta Privaatsustingimused.
 • Kui soovite tutvustada oma ettevõtet ettevõtluskonverentsil 2019 “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt”, siis palun võtke ühendust info@eneseareng.ee
 • Korraldajal on õigus teha kavas muudatusi.
Ettevõtluskonverentsile registreerimine
*Soodushind kehtib ettevõtluskonverentsil osalejale
Pakiautomaati saatmine Eesti piires on tasuta.

Detailid

Kuupäev:
mai 18
Aeg:
10:00 - 17:00
Hind:
€69
Sündmus Tags:
,

Korraldaja

Sirle Truuts
Telefon:
+372 52 77 045
E-mail:
info@eneseareng.ee
Koduleht:
www.hakkanettevotjaks.ee