5 põhjust miks osaleda ettevõtluskoolitusel

Ettevõtlus tähendab oma olemuselt tegutsemist, millegi ettevõtmist ja ideede/unistuste muutmist tooteks või teenuseks. Seega võib ettevõtluskoolitusel osalemine ja endale sobiva koolitaja valik olla üheks oluliseks etapiks  teekonnal ettevõtjaks. 

Miks osaleda Enesearengu Koolitused OÜ ja ettevõtluskoolitaja Sirle Truuts poolt korraldatud ettevõtluskoolitusel

1.Mitmekülgne ettevõtlus- ja panganduskogemus.

Alustasin ettevõtlusega 2008. aastal. Olen selle aja jooksul pakkunud raamatupidamisteenust ja andnud panuse ka kaasasutajana erivajaduste kooli Mattiase Põhikool loomisse. Alates 2016. aastast olen arendanud teadlikult enda koolitusettevõtet. Põimin ettevõtluskoolitustesse oma mitmekülgset haridust (õigusteadus, ärijuhtimine, psühholoogia), ettevõtluskogemust ja pea 10 aastast töökogemust ettevõtete panganduses (müügijuhtimine, ettevõtete finantseerimine, meeskonna juhtimine). 

2. Loovtehnikate kasutamine ettevõtlusõppes

Kasutan ettevõtlusõppes erinevaid loovaid õppemetoodikaid, mida olen omandanud nii praktika kui ka täiendkoolituste käigus. Kindlasti ei puudu ka teooria koolitustelt. Kliendid on andnud tagasisidet koolituse raames “Ma arvasin, et tulen igavale ettevõtluskoolitusele. Mõtlesin, et kuidas küll need pikad päevad üle elada. Kuid aeg läheb nii kiiresti ja mul on energiat isegi üle peale pika koolituspäeva“. Lisaks viin ka TalTech-s (TTÜ) läbi ettevõtluse aluste praktikatunde, mille raames üliõpilased koostavad ärimudeli oma äriideele.

3. Ettevõtlusõppes fookus ettevõtjal kui kõige olulisemal isikul ettevõttes

Läbi enda kogemuse ja teraapia õpingute mõistan, et tegelikkuses on inimene ehk ettevõtja enda isik sama oluline ettevõtluses kui kõik muu. Sageli traditsioonilised ettevõtluskoolitused jätavad selle kõrvale. Koolitustel on fookus ka ettevõtja enda ettevalmistamisele ettevõtluseks. 

4. Mentori abi äriplaani koostamisel

Oman äriplaanidega kogemust alates 2008. aastast kui alustasin tööd ettevõtete panganduses ja samal ajal ka hakkasin eraettevõtjana äriplaane koostama. Minu tugevuseks on tervikpildi ja seoste nägemine äriplaani ja ettevõtluse vahel. Koolitusel osalejad saavad ligipääsu ettevõtjatele suunatud FB gruppi ja neil on võimalik kasutada minu kui mentori abi äriplaanide koostamisel ja ettevõtlusega alustamisel. 

5. Individuaalne lähenemine

Koolitustel on fookuses individuaalne lähenemine ja seetõttu on ettevõtlusõppe koolitusgruppide suuruseks 6-10 inimest.

Kohtumiseni ettevõtluskoolitusel! 

Videotutvustuse vaatamiseks kliki pildil

Tutvu saabuvate koolitustega SIIT

Sirle Truuts

Ettevõtluskoolitaja ja -mentor

Tel. +372 52 77 045

E-mail: info@eneseareng.ee

Loe lisaks:

Kes ma olen?

Koolitusel osalenute tagasiside